18
Pon, Velj

DATUMNAZIV REGATEORGANIZATORPODRUČJE PLOVIDBEKLASAKATEGORIJA
02.09-10Kup KairosJK Trogir, TrogirTrogirOPT LAS L47 LRD T2933+
03.01-03Velika nagrada MornaraJK Mornar, SplitSplitski akvatorijLAS LRD L473
03.02-0313.Memorijal Zlatana PečenkovićaJK Vega, PulaAkvatorij ispred JK VegaOPT L47 LRD3
03.07-10PH OLIMPIJSKE KLASEJK Mornar, SplitSplitski akvatorijLAS LRD FINN RSX 470 49er2
03.09-10Memorijal Aldo Prodan i Kup RovinjaJK Maestral, RovinjRovinjOPT LRD L473
03.22-24Dan UljanikaJK Uljanik Plovidba, PulaPulaLAS LRD L472
04.13-14Proljetni kup galebaJK Galeb, KostrenaRiječki zaljevL47 LRD OPT SNP3
04.26-2832. Biogradska i 7. Županijska regataJK Biograd, BiogradBiogradOST OPT LAS STAR OPN ORC3
04.27-2827. Velika Nagrada grada ZagrebaJK Zagreb, ZagrebJarun - Veliko jezeroOPT L47 LRD 470 T293 LAS3
05.18-19Corinthia cupJK Vihor, BaškaBašćanska uvalaOPT L47 LRD3
05.25-26Mića ragataJK Malinska, MalinskaMalinskaOPT L474
05.25-26Sv. Jelina - Dan Grada VodicaJK Tijat, VodiceVodički akvatorijOPT L47 LRD3
06.01-02Lapadska regataJK Orsan, DubrovnikKoločepski kanalOPT L47 LRD LAS4
06.03-04Biograd CupJK Biograd, BiogradBiogradOPT L47 LRD LAS4
06.08-09Regata Sv. VidJK 3. Maj, RijekaRiječki zaljevOPT L47 LRD LAS OST3
06.29-30Krčka regata 2019JK Plav, KrkKrčki zaljevOPT L47 LRD3
06.29-30Regata 60. MDFJK Val, ŠibenikŠibenikOPT L47 LRD3
07.13-14Kraljevačka regataJK Oštro, KraljevicaAkvatorij Grada KraljeviceOPT L474
07.20-21Otvoreno prvenstvo grada PorečaJK Horizont, PorečPorečki akvatorijOPT LRD L473
07.27-28Novljanska regataJK Burin, Novi VinodolskiAkvatorij Novog VinodolskogOPT LAS LRD L474
07.27-28Regata sv. RokoJK Sveti Filip i Jakov, Sv.Filip i JakovPašmanski kanalOPT L47 LRD T2933
08.05-05Regata Dana pobjede i domovinske zahvalnostiJK Biograd, BiogradBiograd - BlitvenicaOPN OPT STAR L47 LRD LAS4
08.10-117. Kup KošljunJK Punat, PunatPuntarska dragaOPT L473
08.16-18PH OPT (kadeti U16) - EKIPNOOPT L472
08.17-18Regata dani gradaJD Val, CrikvenicaVinodolski kanalOPT L47 LRD3
08.17-187. Kup Košljun - REZERVNI TERMINJK Punat, PunatPuntarska dragaOPT L473
08.29-09.01PH OPT (kadeti U16) - POJEDINAČNOOPT L472
09.13-15PH NEOLIMPIJSKE KL. - čeka se odluka IOLAS 4.7 (U16 i U18) LRD M (U17 i U19) 420 (OPEN, U17 i U19) Techno 293 (U15 i U17)2
09.21-22Laser Rabac cupJK Kvarner, RabacRabački akvatorijL47 LRD LAS3
09.21-2231. Kepertov memorijalJK Zagreb, ZagrebJarun - Veliko jezeroOPT L47 LRD 470 T293 LAS3
09.28-29Regata Sv. Mihovila 2019JK Val, ŠibenikŠibenikOPT L473
10.05-06Kostrenska regataJK Galeb, KostrenaRiječki zaljevL47 LRD OPT SNP3
10.05-06Prvenstvo grada ZagrebaJK Sveti Nikola, ZagrebJezero JarunOPT L47 LRD LAS 470 4203
10.05-063. Orebićka regata za optimiste i laserePŠU Peliška Jedra, OrebićAkvatorij ispred OrebićaOPT LAS4
10.06-13Seawolf Adventure FlotillaJK Biograd, BiogradBiogradOPT L47 LRD LAS4
10.12-13Zlatna ribicaJ.S.I.Ž., PulaPulaOPT LAS LRD L473
10.12-13Kup PrimoštenaJK Primošten, PrimoštenPrimoštenOPT LAS LRD L473
10.19-20Lovranska regataJK Istra, LovranRiječki zaljevOPT LRD L47 4204
10.19-20Otvoreno prvenstvo Istarske županijeJ.S.I.Ž., PulaFažanaOPT LRD L47 LAS3
10.26-11.02Svjetsko Prvenstvo U21JK Mornar, SplitSplitski akvatorijLAS LRD0
10.26-27Trofej ZenteJK Zenta, SplitSplitOPT L473
11.29-12.01Cup Opatije 2019.JK Opatija, OpatijaOpatijaLRD L471
12.05-08Sveti Nikola 2019.JK Vega, PulaAkvatorij ispred poluotoka VerudicaOPT L47 LRD LAS1***
12.28-3143 Međunarodna novogodišnja regataJK Zvir, HvarHvarLAS LRD L471