DATUMNAZIV REGATEORGANIZATORPODRUČJE JEDRENJAKLASAKATEGORIJA
02.09-10Kup KairosJK Trogir, TrogirTrogirOPT LAS L47 LRD T2933+
02.22-2425. Međunarodni karneval kup 2019JK Opatija, OpatijaOpatijaOPT1
03.01-03Otvoreno prvenstvo SplitaJK Split, SplitKaštelanski zaljev - Splitski kanalOPT3+
03.02-0313.Memorijal Zlatana PečenkovićaJK Vega, PulaAkvatorij ispred JK VegaOPT L47 LRD3
03.09-10Memorijal Aldo Prodan i Kup RovinjaJK Maestral, RovinjRovinjOPT LRD L473
03.16-1724. Zagrebačka proljetna regata - team raceJK Sveti Nikola, ZagrebJezero JarunOPT3
03.22-24Crikvenička regataJD Val, CrikvenicaVinodolski kanalOPT3+
03.22-24KRIT. OPT (JUG)JK Bura, MakarskaMakarskaOPT3+
04.05-07Izborna regata za klasu Optimist - Memorijal Antolić ČesićJK Uljanik Plovidba, PulaPulaOPT2
04.12-14Regata Grada PorečaJK Horizont, PorečPorečki akvatorijOPT2
04.13-14Proljetni kup galebaJK Galeb, KostrenaRiječki zaljevL47 LRD OPT SNP3
04.18-21Clivo sailing cupJK Clivo, PulaMedulinOPT3
04.26-2832. Biogradska i 7. Županijska regataJK Biograd, BiogradBiogradOST OPT LAS STAR OPN ORC3
04.27-288. Mittel Europa Opti race JK Histria, UmagUmagOPT3
04.27-2827. Velika Nagrada grada ZagrebaJK Zagreb, ZagrebJarun - Veliko jezeroOPT L47 LRD 470 T293 LAS3
05.03-05SV.Duje - Memorijal T.MitrovićJK Mornar, SplitSplitski akvatorijOPT3
05.03-05Split 1700JK Split, SplitKaštelanski zaljev - Splitski kanalOPT2
05.10-12Kup VitrenjakaJK Uskok, ZadarZadarski kanalOPT2
05.17-19Galeb Opti Team RaceJK Galeb, KostrenaRiječki zaljevOPT3
05.18-19Corinthia cupJK Vihor, BaškaBašćanska uvalaOPT L47 LRD3
05.25-26Mića ragataJK Malinska, MalinskaMalinskaOPT L474
05.25-26Sv. Jelina - Dan Grada VodicaJK Tijat, VodiceVodički akvatorijOPT L47 LRD3
06.01-02Lapadska regataJK Orsan, DubrovnikKoločepski kanalOPT L47 LRD LAS4
06.03-04Biograd CupJK Biograd, BiogradBiogradOPT L47 LRD LAS4
06.08-09Regata Sv. VidJK 3. Maj, RijekaRiječki zaljevOPT L47 LRD LAS OST3
06.15-16Regata Optimista 2019JK Špinut, SplitKaštelanski zaljevOPT3
06.29-30Krčka regata 2019JK Plav, KrkKrčki zaljevOPT L47 LRD3
06.29-30Regata 60. MDFJK Val, ŠibenikŠibenikOPT L47 LRD3
07.13-14Kraljevačka regataJK Oštro, KraljevicaAkvatorij Grada KraljeviceOPT L474
07.20-21Otvoreno prvenstvo grada PorečaJK Horizont, PorečPorečki akvatorijOPT LRD L473
07.27-28Novljanska regataJK Burin, Novi VinodolskiAkvatorij Novog VinodolskogOPT LAS LRD L474
07.27-28Regata sv. RokoJK Sveti Filip i Jakov, Sv.Filip i JakovPašmanski kanalOPT L47 LRD T2933
08.05-05Regata Dana pobjede i domovinske zahvalnostiJK Biograd, BiogradBiograd - BlitvenicaOPN OPT STAR L47 LRD LAS4
08.10-1144 Betinska regataJK Žal, BetinaPirovački kanalOPT3
08.10-117. Kup KošljunJK Punat, PunatPuntarska dragaOPT L473
08.16-18PH OPT (kadeti U16) - EKIPNOOPT L472
08.17-18Regata dani gradaJD Val, CrikvenicaVinodolski kanalOPT L47 LRD3
08.17-187. Kup Košljun - REZERVNI TERMINJK Punat, PunatPuntarska dragaOPT L473
08.29-09.01PH OPT (kadeti U16) - POJEDINAČNOOPT L472
09.01-01Cavtat Optimist kup 2019JK Cavtat, CavtatCavtatski otociOPT3
09.06-08PH OPT (kadeti U12) - POJEDINAČNOOPT2
09.21-2231. Kepertov memorijalJK Zagreb, ZagrebJarun - Veliko jezeroOPT L47 LRD 470 T293 LAS3
09.27-29KVAL. OPT Rabačka regataJK Kvarner, RabacRabački a.OPT3
09.27-29Mrduja Optimist Kup In memoriam Boris VujnovićJK Labud, SplitSplitOPT3
09.28-29Regata Sv. Mihovila 2019JK Val, ŠibenikŠibenikOPT L473
10.05-06Kostrenska regataJK Galeb, KostrenaRiječki zaljevL47 LRD OPT SNP3
10.05-06Prvenstvo grada ZagrebaJK Sveti Nikola, ZagrebJezero JarunOPT L47 LRD LAS 470 4203
10.05-063. Orebićka regata za optimiste i laserePŠU Peliška Jedra, OrebićAkvatorij ispred OrebićaOPT LAS4
10.06-13Seawolf Adventure FlotillaJK Biograd, BiogradBiogradOPT L47 LRD LAS4
10.11-13Dubrovačka regataJK Orsan, DubrovnikKločepski kanalOPT3
10.12-13Zlatna ribicaJ.S.I.Ž., PulaPulaOPT LAS LRD L473
10.12-13Kup PrimoštenaJK Primošten, PrimoštenPrimoštenOPT LAS LRD L473
10.19-20Lovranska regataJK Istra, LovranRiječki zaljevOPT LRD L47 4204
10.19-20Otvoreno prvenstvo Istarske županijeJ.S.I.Ž., PulaFažanaOPT LRD L47 LAS3
10.19-2019. Prvenstvo zagrebačkih osnovnih školaJK Sveti Nikola, ZagrebJezero JarunOPT4
10.26-27Trofej ZenteJK Zenta, SplitSplitOPT L473
11.01-03KVAL. OPT 21. Kup Lošinja (regija sjever))JK Jugo, Mali LošinjLošinjOPT3
11.02-02Tradicionalna regata veteranaJK Sveti Nikola, ZagrebJezero JarunOPT4
11.09-10Kup svetog KrševanaJK Uskok, ZadarZadarski kanalOPT3
11.15-17ACI Cup OptimistJK Croatia, OpatijaRiječki zaljevOPT3
11.23-24CRO FISHJK Horizont, PorečPorečki akvatorijOPT (U12)4
12.05-08Sveti Nikola 2019.JK Vega, PulaAkvatorij ispred poluotoka VerudicaOPT L47 LRD LAS1***
12.28-30KVAL. OPTJK Zvir, HvarHvarOPT3